چه خبر؟

واکنش علی دایی به خداحافظی مجیدی

فرهاد مجیدی رسما از دنیای فوتبال خداحافظی و به نوعی جامعه فوتبال را غافلگیر کرد.علی دایی سرمربی پرسپولیس در خصوص این اتفاق اظهار داشت: «معتقدم هر فوتبالیستی یک روز باید از فوتبال خداحافظی کند که آن روز، روز سختی است، راستش را بخواهید من هرگز دوست نداشتم مجیدی به این زودی با توجه به شرایطی که داشت از فوتبال خداحافظی کند.»

وی افزود: «باید به تصمیم مجیدی احترام گذاشت، فرهاد هنوز هم از خیلی از جوان‌های ما بهتر است. او به این فوتبال و باشگاه استقلال خدمات زیادی کرد و مجیدی همیشه در فوتبال ایران بزرگ هست و خواهد ماند. همین که مجیدی در قلب مردم بود نشانگر همه چیز است.»

دایی تاکید کرد: «به عنوان یک پرسپولیسی قلبا مجیدی را دوست دارم و آرزو می‌کنم در زندگی مربیگری و شخصی مانند همیشه که در دل مردم جای داشت، موفق باشد. امیدوارم در زندگی و آینده کاری فوتبالی خود به هر چیزی که می‌خواهد مثل دوران فوتبالش برسد.»

وی در خصوص همبازی بودنش با مجیدی در تیم ملی گفت: «زمانی که سرمربی تیم ملی بودم او شاگردم بود و حتی باهم همبازی بودیم. او یکی از بهترین دوستان من است و مردم درخشش او در فوتبال را دوست داشتند. به عنوان یک پرسپولیسی برای وی آرزوی موفقیت دارم و قطعا می‌تواند به اهدافش برسد.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن