چه خبر؟

چراغ سبز هامبورگ،بازی خداحافظی کیا

در حالی که قرار بود مهدی مهدوی کیا در بازی فردا با سپاهان از دنیای فوتبال خداحافظی کند این اتفاق نخواهد افتاد.مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از موافقت تیم هامبورگ برای برگزاری دیداری دوستانه با پرسپولیس،در جلسه ای تصمیم گرفتند تا مراسم فردا را لغو و همه چیز را به بازی با هامبورگ موکول کنند.آنها در جلسه ای که با صندوق حمایت از قهرمانان برگزار کردند توافقات لازم برای برگزاری این مسابقه را امضا کرده و در پایان به این نتیجه رسیدند که خداحافظی ۵ دقیقه ای در شان مهدی مهدوی کیا نبوده است.مسئولان باشگاه هامبورگ موافقت خودشان برای بازی با پرسپولیس را اعلام کرده اند اما هنوز تاریخ دقیق برگزاری این مسابقه مشخص نیست.
این در حالی است که رئیس هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن تایید این موضوع از انعقاد قرارداد باشگاه پرسپولیس با صندوق حمایت از قهرمانان و ورزشکاران برای برگزاری دیدار خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا خبر داد و با رعایت مسائل اخلاقی و بازی جوانمردانه در فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور تأکید کرد.
حسین مالکی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: براساس مذاکرات انجام شده، قرارداد برگزاری دیدار خداحافظی با شکوه و بیاد ماندنی مهدی مهدوی‌کیا با بازی پرسپولیس و هامبورگ بین باشگاه پرسپولیس و صندوق حمایت از قهرمانان و ورزشکاران به امضاء رسید. خوشبختانه این قرارداد نهایی شده و ما امیدواریم که یک بازی خداحافظی در شأن این اسطوره اخلاق فوتبال کشور برگزار شود.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: توافقات لازم بین پرسپولیس و صندوق حمایت انجام شده و قرارداد همکاری برای برگزاری این بازی منعقد گردیده و ما امیدواریم که باشگاه پرسپولیس بتواند از مهدی مهدوی‌کیا که همواره مسائل اخلاقی را در میادین فوتبال رعایت کرده، با برگزاری بازی پرسپولیس و هامبورگ به خوبی تجلیل و قدردانی نماید. ما معتقدیم پنج دقیقه بازی نمایشی قبل از شروع بازی رسمی پرسپولیس و سپاهان در شأن مهدی مهدوی‌کیا نیست و باید یک بازی خداحافظی با شکوه برای وی برگزار شود.

مالکی درباره بازی پرسپولیس و سپاهان و مسائل مطرح شده طی روزهای اخیر گفت: تأکید می‌کنیم و امیدواریم که این بازی به دور از هرگونه حاشیه‌ای و با رعایت اصول بازی جوانمردانه و مسائل اخلاقی برگزار شود و اعضای دو تیم و تماشاگران حاضر در استادیوم توجه ویژه‌ای به مسائل اخلاقی داشته باشند.

هواداران پرسپولیس که در فصل جاری با حمایت‌های همه جانبه خود عامل اوج‌گیری دوباره تیم و صعود به فینال جام حذفی شده‌اند قطعا بهترین حمایت را از تیم خود خواهند داشت. درباره مسائل مطرح شده در روزهای اخیر باید بگویم، ذهنیت‌های بوجود آمده در جای خود قابل بررسی است اما مدیر عامل محترم باشگاه پرسپولیس قطعا قصد نداشته هیچ اتهامی را به باشگاه سپاهان وارد کند. بین مدیران ارشد دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان ارتباط خوبی برقرار است و این دو باشگاه همواره رعایت مسائل اخلاقی را مد نظر داشتند و باید مراقب باشیم چرا که افرادی ممکن است بخواهند با برخی اقدامات، روابط خوب دو باشگاه را خدشه‌دار کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن