سرگرم شو

فال روزانه ۱۶ / ۰۷ / ۱۳۹۳

فال روزانه ۱۶ / ۰۷ / ۱۳۹۳

0000fu3464

فروردین

امروز دنیا طور عجیبی پیش می رود. گویا همه چیز بر علیه شما است. احساس می کنید مردم زیاد از حد لجوج و گستاخ شده اند و نمی توان احساسات آنها را درک کرد. اما اینها تفکرات شما هستند. خود را در دام این مسایل اسیر نکنید. بهتر است روی کارهای خود متمرکز شوید و کارهای خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. حتی از اطرافیان کمک بگیرید و برای این امر از آنها قدردانی کنید. برخلاف زندگی اجتماعی، از نظر عاطفی یک روز کاملا عاشقانه و احساسی پیش رو دارید. به موجب انرژی های امروز بسیار راحت می توانید احساسات درونی خود را به فرد مورد علاقه‌تان بگویید و در کنار او شادی های بسیاری را تجربه کنید.

اردیبهشت

امروز شانس در خانه شما ایستاده است و فقط باید با کمی هوشیاری آن را در هوا بقاپید. روزی سرشار از انرژی های خوب و موقعیت های عالی در انتظار شما است. تا می توانید در جمع های کاری یا دوستانه شرکت کنید. از دیدگاه های آنها استفاده کنید. این باعث می شود تا در مسیر تحقق اهداف خود، ایده های جدیدی کسب کنید که بسیار برای شما مفید هستند. حتی توان مدیریت جمع را نیز دارید و می توانید در محل کار، پروژه های مهم را به عهده بگیرید. امروز احتمال ملاقات با فرد موردعلاقه تان وجود دارد. با کسی آشنا می شوید که همه جانبه با خواسته های شما جور است. امروز شانس دوستی با او بسیار بالا است. بنابراین، عشق و احساسات خود را صادقانه با او مطرح کنید تا یک رابطه عاشقانه آغاز شود.

خرداد

امروز احتمال دارد دیگران زیاد در کارهای شما دخالت کنند و دایم در زندگی شما سرک بکشند. این مساله موجب عصبانیت شما می شود. اما توصیه می کنیم هیچ واکنش هیجانی یا شتابزده از خود نشان ندهید.  مسایلی که برایشان جالب را بگویید تا خیالشان راحت شود. هیچ اشکالی ندارد اطرافیان تفکرات و احساسات شما را بدانند. اگر امروز را در جمع های کاری یا دوستانه سپری کنید، احتمال دارد با فردی آشنا شوید که جذابیت بسیاری برایتان دارد. این فرد دقیقا مطابق خواسته های شما است. شهامت به خرج دهید و او را برای شام دعوت کنید و از احساسات خود برایش حرف بزنید. احتمالا لحظه های شاد و پراحساسی را پشت سر خواهید گذاشت.

تیر

حضور مردم در زندگی شما زیاد است. امروز بیش از هر زمان دیگری این حضور را حس خواهید کرد. اما خوشبختانه این بار دخالت های اطرافیان بسیار مثبت است و شما رابرای مهارت هایتان تشویق و تحسین می کنند. امروز احتمالا ستاره میدان هستید و توجه همه به شما خواهد بود. اعتماد به نفس داشته باشید و بدانید امروز همه کارها بسیار خوب پیش می روند. در میان دوستان جدید، ممکن است با فرد خاصی آشنا بشوید که بسیار موردتوجه شما قرار می گیرد. این فرد ارزش بسیاری برای شما پیدا خواهد کرد زیرا قلب بسیار مهربانی دارد.

مرداد

امروز احساس می کنید اطرافیان شما را درک نمی کنند. همه تلاشتان این است که توجه دیگران را جلب کنید. اما گویا آنها فقط ایرادها را می بینند و تلاش ها یا ایده های خلاقانه شما را نادیده می گیرند. اجازه ندهید این مساله شما را ناراحت کند زیرا باید بدانید امروز مردم بسیار بی تفاوت و بی احساس رفتار می کنند و از این نظر نمی توانید خوشحال یا آرام باشید. شما ایده های بسیاری در سر دارید. برای آنها برنامه ریزی کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. در مورد مسایل احساسی، اشتیاقات شما زیاد هستند و می توانید در کنار عشقتان، لحظه های شاد و خوبی داشته باشید.

شهریور

امروز دوست دارید با اطرافیان معاشرت بسیاری داشته باشید اما مردم سرشان به کار خود گرم است و شاید حتی تا حدی عصبی و بی حوصله هم باشند. این مساله شما را ناراحت می کند. اما این را بدانید که مردم درگیر کارهای خود هستند و احساسات و نیازهای شما برایشان اهمیتی ندارد. پس بهتر است به برنامه های خود برسید و از کسی توقعی نداشته باشید. اما از نظر احساسی بسیار شاد خواهید بود و روز بسیار استثنایی را با فرد مورد علاقه خود پشت سر خواهید گذاشت. امروز زندگی عاطفی شما بسیار دوست داشتنی است و هر دو از این وضعیت رضایت کامل خواهید داشت.

مهر

امروز نمی توانید با اطرافیان معاشرت دلخواه خود را داشته باشید. گویا همه سرشان به کار خودشان گرم است. ایده هایی که در سر دارید را مطرح کنید و انتظار نداشته باشید مورد توجه همه قرار بگیرد. خود را برای بی تفاوتی اطرافیان آماده کنید. از اینکه دیگران احساسات شما را درک نمی کنند ناراحت نشوید. این وضعیت گذرا است. امروز شاید فردی را ملاقات کنید که حوصله شما را سر می برد و نمی توانید احساس خوبی به او داشته باشید. در مسایل عاطفی کمی بی حوصله هستید و بهتر است از هم کمی دور باشید تا رابطه تان حفظ شود.

آبان

امروز فکرها، ایده ها و نظرات بسیار ارزشمندی دارید که از شما در برابر سختی های ظاهری پشتیبانی می کنند. شاید انرژی ها خیلی در جهت خواسته های شما نباشند اما از این امر هراسی نداشته باشید. تصور می کنید مشکلات غیر قابل حل هستند اما بدانید با همفکری افراد کارشناس می توانید در مسیر درست قرار بگیرید. از این که احساسات خود را با صدای بلند بیان نترسید. بگذارید کسی که دوستش دارید احساسات شما را بداند. یا حتی ممکن است با فردی که قبلا با هم آشنا بوده اید روبه رو شوید. این ملاقات باعث برطرف شدن برخی مشکلات شما می شود. آن را به فال نیک بگیرید. 

 
آذر

امروز احساسات منفی زیادی دارید. حتی ممکن است تصور کنید در حال انفجار از درون هستید اما آرام باشید و به خود، احساسات و جسم خود توجه بیشتری نشان دهید. خیلی احساساتی رفتار نکنید. قابلیت های درونی و شرایط محیطی امروز با هم هماهنگی خوبی دارند و شما را به سمت موفقیت هدایت خواهند کرد. بهتر است امروز کارهای انسان دوستانه خود را پیگیری کنید. در خلال این تعاملات می توانید با فردی آشنا شوید که همه جانبه با تفکرات شما هم خوانی دارد. این فرد قلب شما را تسخیر می کند.

دی

امروز به نظر می رسد همه مردم بسیار خودخواهانه برخورد می کنند و همین مساله باعث می شود تا اعصاب شما به هم بریزید. اما نگذارید این مساله احساسات شما خدشه دار کند. برای بهبود اوضاع و شرایط زندگی خود برنامه ریزی کنید. با هدف به سوی جلو پیش بروید. اگر کسی هم در مسیر موفقیت شما سنگ اندازی می کند، به او فکر نکنید و کاری که می دانید درست است را انجام دهید. امروز این فرصت را دارید تا با فرد موردعلاقه خود بیرون، رستوان یا سینما بروید و لحظه های خوشی در کنار هم داشته باشید.

بهمن

امروز دیگران درک درستی ندارند. معاشرت با آنها کار آسانی نیست. اما از اینکه احساسات و حرف های خود را از دیگران مخفی کنید، دست بردارید. اجازه دهید دیگران افکار شما را بفهمند. بگذارید همه چیز بر روال عادی پیش برود و هراس ها و نگرانی های بیهوده را کنار بگذارید. احساسات شما امروز بسیار زیبا هستند و می توانند شما را در مسیر موفقیت قرار دهند. امروز بهترین زمان برای پیش رفتن به سوی اهداف و آرزوها است. در مسایل عاطفی نیز می توانید با عشقتان قرار بگذارید و با هم لحظه های شادی را تجربه کنید.

اسفند

امروز زمان خوبی برای حرف زدن است. ایده ها، افکار و حتی احساسات خود را برای اطرافیان بیان کنید. از  سکوتی که مدت ها اختیار کرده اید، دست بکشید. اجازه دهید مردم بدانند چه در سر شما می گذرد. شاید موانعی در این مسیر باشد اما با صبر و آرامش به جلو پیش بروید. روز خود را با دوستان و فرد موردعلاقه تان سپری کنید. با او قرار بگذارید و در مورد احساسات و علاقه مندی های خود حرف بزنید. این ارتباط ها شما را بیشتر به هم نزدیک می کند و می تواند موجب عمیق تر شدن رابطه تان بشود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن