سرگرم شو

فال روزانه ۰۵ / ۰۷ / ۱۳۹۳

فال روزانه ۰۵ / ۰۷ / ۱۳۹۳

0000fu3464

 

فروردین

امروز می توانید نتیجه تلاش های خود را ببینید. انرژی های شما زیاد هستند و می توانید به خوبی به همه کارهای خود رسیدگی کنید. امروز حسابی خودتان را تحویل بگیرید و برای تلاش هایی که انجام می دهید، جشن بگیرید. به قدری کار برایتان مهم شده است که می خواهید در خانه و تعطیلات هم کار کنید. اما به این توجه داشته باشید که باید به ارتباط ها و خانواده خود نیز اهمیت دهید. برای آنها وقت بگذارید. با عشقتان بیرون بروید. اگر همه وقتتان را به کار اختصاص دهید، با هم به مشکل بر می خورید. برنامه ریزی های دقیق و درست در این مسیر به شما کمک خواهند کرد.

اردیبهشت

امروز دیگران برایتان بسیار مهم می شوند. دوست دارید به همه کمک کنید. این کار بسیار خوبی است اما همه زمان خود را برای آنها نگذارید. به خود و نیازهای خودتان هم توجه کنید. ناراحتی یا مشکلات دیگران به شما ارتباطی ندارد و فقط می توانید در حد معمول به آنها کمک کنید. ذهن خود را روی کارهایتان متمرکز کنید. از دیدگاه اطرافیان برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. در مسایل عاطفی، بیشتر ذهنتان درگیر خاطره های خوب گذشته خواهد بود. در عالم خیال، به آنها فکر می کنید و همین حس خوبی به شما می دهد. اگر تنها هستید، شاید در روزهای آینده بتوانید با فرد مناسبی آشنا شوید.

خرداد

امروز باید همه حواس خود را جمع کنید تا فرصت های خوب را از دست ندهید. از تغییر نهراسید. اگر امروز از آنها غافل شوید شاید دیگر نتوانید آنچه می خواستید را به دست بیاورید. در محل کار به جزئیات و کمبودها خیلی توجه نکنید. این مساله فقط موجب می شود تا تمرکز خود را از دست بدهید. برای برطرف کردن آنها کاری از دست شما بر نمی آید. با دوستان یا اعضای خانواده نیز وقت بگذرانید تا زندگی تعادل خود را داشته باشد. در مورد احساسات، امروز در خاطره ها و عکس های قدیم سیر می کنید. شاید حتی با فردی که در گذشته با او رابطه عاشقانه داشته اید، ملاقات داشته باشید. بهتر است همیشه جانب احتیاط را حفظ کنید و هیجان زده یا احساسی برخورد نکنید.

تیر

همیشه در کارهای خود سعی می کنید بهترین باشید. اما این را قبول کنید که برخی کارها از عهده شما خارج هستند. هر فردی در زمینه ای موفق است و در کارهای دیگر، توانایی ندارد. این موضوع کاملا نرمال است و نباید از آن خجالت بکشید. اگر مسوولیتی به شما داده می شود که چندان سررشته ای از آن ندارید، بدون خجالت اعتراف کنید که نمی توانید انجام دهید. در محل کار اگر کسی می خواهد رئیس بازی برای شما در بیاورد، با احترام جایگاه او را برایش یادآوری کنید. در مسایل عاشقانه کمی ناامید خواهید شد. شاید بد نباشد با هم عمیق تر حرف بزنید. اما صادق باشید و در مورد احساسات خود واقعیت را بیان کنید.

مرداد

امروز کمی بی حال هستید و نمی توانید انرژی همیشگی خود را داشته باشید. به همین واسطه، وقتی دیگران با شما مخالفت می کنند حتی حوصله ندارید با آنها مبارزه کنید. یا حتی جوابشان را بدهید. لازم نیست به خود سخت بگیرید. کاری که حوصله اش را ندارید انجام ندهید. کمی به خود استراحت بدهید. اگر مجبور هستید سرکار حاضر شوید، خیلی با استرس و فشار کار نکنید. همین جانب احتیاطی که دارید بسیار خوب است. در کنار بایستید و فقط مسوولیت هایتان را انجام دهید. در مسایل عاشقانه نیز  با احترام به عشقتان بگویید که می خواهید تنها باشید. طوری این حرف را بیان کنید که موجب ناراحتی او نشود و به زندگیتان لطمه ای وارد نشود. این حس ها گذرا هستند و با اعتماد به نفسی که دارید، خیلی سریع به حالت عادی بازخواهید گشت.

شهریور

امروز دایم حس می کنید همه در حال امتحان کردن شما هستند. این امر موجب استرس شما می شوند. اما این را بدانید که انتقاد برای شما بسیار خوب است. می توانید ایرادهای کار خود را ببینید و آنها را برطرف کنید. از این نقدها استقبال کنید. در مورد کار یک فرصت مالی یا شغلی بسیار خوب برایتان پیش می آید. از آن استفاده کنید و برای سرمایه گذاری برنامه ریزی کنید. شاید امروز با عشق قبلی خود دیدار داشته باشید. شاید فاصله ای که میان شما بوده، مسایل بسیاری را تغییر داده باشد. می توانید یک بار دیگر دوستی با هم را امتحان کنید. این می تواند یک تجربه خوب برای شما باشد.

مهر

برای اینکه در کار خود پیشرفت کنید باید افرادی که برایتان مشکل درست می کنند را از مسیر خود بردارید. روی کارهای خود تمرکز کنید و اجازه ندهید دیگران در آن دخالت کنند. به این ترتیب، همه چیز به خوبی و آسانی برای شما پیش می رود و کارهای زیادی را با تلاش کم به انجام می رسانید. با آنکه پیشرفت های قابل توجهی صورت نمی گیرد، ولی همه چیز برایتان به خوبی جلو می رود. ممکن است امروز پاداش بزرگی نگیرید، ولی برای فردای خود چیزهایی را نگه خواهید داشت. صبور باشید. موفقیت یک شبه بدست نمی آید. در مسایل عاطفی نیز از جزئیات بی اهمیت دست بکشید و سعی کنید خوبی های هم را ببینید.

آبان

امروز احساس می کنید توان انجام هیچ کاری ندارید. فکر می کنید دیگران مانع هستند اما این خودتان هستید که برای خود محدودیت ایجاد کرده اید. هراس شما از نتیجه نگرفتن، موجب شده است تا برای شروع هیچ کدام از ایده هایتان تلاش نکنید. برای پیشرفت، باید روی این ترس ها پا بگذارید. به اطرافیان نشان دهید که شما به کاری که انجام می دهید علاقه دارید و فقط برای پول این کار را نمی کنید. اگر به کارتان علاقه ندارید، شغل جدیدی پیدا کنید. از شکست هراس نداشته باشید. امروز در رابطه عاطفی خود می توانید از هماهنگی با عشقتان استفاده کنید. از همفکری او برای بهبود روحیه خود استفاده کنید.

 
آذر

امروز شانس با شما یار است. اما این را نیز به یاد داشته باشید هیچ چیز بدون سختکوشی بدست نمی آید. انتظار نداشته باشید که فرد دیگری صندوقچه گنج را به شما تقدیم کند. شما نقشه را در دست دارید، و باید آن را دنبال کنید. وقتی شروع کردید، متوجه می شوید که خیلی نزدیکتر از آنچه فکر می کنید هستید. باید این سفر را بروید. کمک زیادی در مسیر دریافت می کنید. شاید امروز بین عقل و احساس نتوانید سازگاری خوبی برقرار کنید. خیلی سخت نگیرید. این حس های دوگانه به زودی برطرف می شوند. در مسایل عاطفی هر چه در دل دارید را به عشقتان بگویید. اگر احساس گناه دارید، با صداقت پیش او اعتراف کنید. این کار موجب نزدیک تر شدن شما می شود.

دی

امروز صحبت کردن با دیگران بجای آنکه همه چیز را روشن تر کنند، گیجی و پریشانی می آفریند. انرژی دیگران بر ادراک شما تأثیر می گذارد. با آنکه عصبانی هستید ولی باید کنترل خود را داشته باشید. امروز ارتباط شفاهی برقرار کردن با دیگران برایتان سخت می شود. شما همه چیز را در ذهنتان حل کرده اید، ولی وقتی می خواهید افکار خود را با دیگران در میان بگذارید کلمات از ذهنتان می گریزند. امروز در تعارض و تقابل بین مسائل کاری و شراکتی دچار پریشانی می شوید. شما در موقعیت دشوار کاری گیر افتاده اید که باید اعتماد به نفس زیادی از خود نشان دهید. در مسایل عاطفی نیز در مورد فکرهای خود با عشقتان حرف بزنید. بگذارید رابطه شما صمیمی تر شود.

بهمن

امروز باید زیاد کار کنید. اما به این مفهوم نیست خود را در استرس و فشار قرار دهید. با برنامه ریزی پیش بروید تا همه چیز خیلی خوب انجام شود. شما از اینکه دیگران وقت شما را برای مشکلاتی که اهمیتی ندارند و ناچیزند می گیرند، عصبانی می شوید. در شروع روز شما احساس دودلی و ناامنی دارید اما در ادامه روز، اعتماد به نفس شما افزایش می یابد و احساس قدرت درونی بیشتری می کند. تمایل به ارتباط برقرار کردن و هماهنگ بودن با همدیگر امروز بین شما و عشقتان قوی می شود. دعوایی که با هم داشتید عاقبت شما را بهم نزدیکتر می کند.

اسفند

شما باید تمرکز و دقت خود را حفظ کنید. از زمزمه ها و گفتگوهای بیهوده دوری کنید زیرا ذهنتان را اشغال می کنند. این حالت ذهنی باعث می شود که نتوانید احساس خود را بیان کنید و شما را در بیشتر موقعیت ها محدود می کنند. امروز افکار شما پریشان و پراکنده هستند، به خصوص در مورد مسوولیت هایی که برای شما بسیار مهم هستند. امروز دوباره دچار مشکل در رابطه خود شده اید و در مورد عشقتان تردید دارید. تنها کاری که باید بکنید این است که به ندای قلبتان گوش کنید و بر اساس آن عمل کنید. اگر کاری را انجام دهید که فکر می کنید باید انجام دهید، آشفتگی و تردید شما بدتر می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن