سرگرم شو

فال روزانه ۰۵ / ۰۵ / ۱۳۹۳

فال روزانه ۰۵ / ۰۵ / ۱۳۹۳

فروردین

امروز موسیقی نقش بسیار مهمی در زندگی شما ایفا می کند. اگر اهل ساز هستید، می توانید قطعه زیبایی بنویسید اگر هم فقط موسیقی را دنبال می کنید، می توانید به فروشگاه موسیقی بروید و آلبوم های جدید و جالبی خریداری کنید که در روحیه شما خوبی خواهند داشت. امروز بهتر است سادگی را نیز سرلوحه زندگی خود کنید. هر چه ساده و مهربان تر باشید ارتباطات بهتری نیز خواهید داشت. در حوزه کاری برای خود هدف تعیین کنید و پیش از بیان هر حرفی، به همه جوانب آن درست فکر کنید. در رابطه عاطفی خود نیز صادق باشید. روز خوبی در کنار هم تجربه خواهید کرد.

اردیبشهت

ابرهای تیره ای که بر ذهن شما نشسته اند را دور کنید. اجازه دهید در کنار منطق زیاد، احساسات نیز وارد زندگی شما شوند تا روند دایمی زندگیتان تغییر کند. هر چه بیشتر به سوی ناشناخته ها بروید، حس بهتری به خود و کارهای خود خواهید داشت. شاید ایده های شما از نظر دیگران چندان عقلانی نباشند، اما چه اهمیتی دارد. مردم فقط رفتارهای شما را می بینند و نمی دانند در ذهن شما چه می گذرد. به خود و افکارتان شک نکنید. در حوزه کاری ایده های خلاقانه بسیار در سر دارید که امروز می توانید همه آنها را یادداشت و در فرصت مناسب اجرایی کنید. در زندگی عاطفی خود می توانید این عجیب بودن را به لحظه های جالب و هیجان انگیز تبدیل کنید.

خرداد

احساسات شما بسیار زیاد است. از آن به نفع خود و ایده هایی که در سر دارید، استفاده کنید. بهتر است امروز بیشتر به دل خود بها دهید و در مسیری که دلتان می خواهد حرکت کنید. گاهی درست این است که منطق را کنار بگذارید و شاد باشید. در مسایل کاری نیز باید از نظر ذهنی به انسجام برسید تا بتوانید تمرکز کافی برای اجرای کارها را داشته باشید. در رابطه عاطفی، بهتر است خیلی به یکدیگر گیر ندهید. تنها بودن امروز برایتان بسیار بهتر است. شما به آرامش درونی نیاز دارید و بهتر است برای خود زمان بگذارید.

تیر

امروز شاید مسایل روزمره کمی برایتان عجیب به نظر برسند. این را بدانید که لازم نیست هرچیزی معنای خاصی داشته باشد. به خود و احساسات درونی خود فکر کنید. شما توان آن را دارید تا خلاقیت های خود را نمایش دهید. در هر موقعیتی که امروز مواجه می شوید می توانید رهبری امور را به دست بگیرید زیرا دیگران به خوبی با شما همگام می شوند. در مسایل کاری از اطلاعات ارزشمندی که در اختیار دارید، در جهت ایده پردازی و نظم بخشیدن به کارها ی خود استفاده کنید. اگر قرار است برای نخستین بار با فردی ملاقات داشته باشید، بهتر است مهربانی و شوخ طبعی خود را حفظ کنید. این باعث می شود تا این رابطه دوام پیدا کند.

مرداد

بهتر است امروز خیلی عجله نکنید. می توانید از ارتباطات اجتماعی بسیار خوبی که دارید نهایت استفاده را ببرید. در جمع های دوستانه یا اجتماعی شرکت کنید و از ایده ها و دیدگاه های انسان های مختلف به نفع مسایل کاری و حتی زندگی شخصی خود بهره بگیرید. البته مراقب باشید دیگران از مهربانی های امروز شما سوءاستفاده نکنند. گاهی لازم است از جدیت خود برای تعیین خط قرمز برای دیگران استفاده کنید. این مساله در محل کار بسیار لازم است. در مسایل عاشقانه خود می توانید روز شادی در کنار هم داشته باشید و حتی یک جشن دونفره بگیرید و آرامش را در کنار هم تجربه کنید.

شهریور

شما بچه های کوچک را بسیار دوست دارید و امروز می توانید وقت خود در جمع کودکانه و زیبای آنها سپری کنید. کودکان روحیه نابی دارند که می توان از آن برای زندگی روزمره بهره گرفت. ساده و صادق باشید و ذهن خود را از مشکلاتی که برای خود بزرگ کرده اید، خالی کنید. امروز مسایل عاشقانه بسیار برایتان مهم هستند و حالتان با آنها بسیار خوب است. می توانید یک رابطه جدید را با فرد مناسبی آغاز کنید. اگر هم شریک عاطفی دارید، در کنار او آرامش بسیاری را تجربه خواهید کرد.

مهر

امروز در ارتباطات خود بسیار موفق خواهید بود. حس دوستانه و مهربانی زیادی که امروز دارید باعث می شود تا با افراد جدید و ارزشمندی آشنا بشوید. این آشنایی برای کار شما بسیار مفید است زیرا می توانید دیدگاه های جدیدی را وارد زندگی کنید. به واسطه این انسان ها می توانید درک عمیق تری به مسایل مختلف داشته باشید. در محل کار قبل از انتقاد و مخالفت با هر موضوعی، همه مسایل را به درستی بسنجید. شاید حتی بهتر باشد امروز را مرخصی بگیرید و در خانه بمانید. استراحت برایتان لازم است. در مسایل عاشقانه نیز شاید کمی گیج شوید زیرا طرف مقابل در عین حال که دوستتان دارد، به شما بی محلی هم می کند.

آبان

امروز از زیبایی های دنیا لذت فراوان خواهید برد. حس زیبایی شناختی بسیار خوبی دارید و از این فرصت می توانید برای آرام کردن مغز و افکار خود استفاده کنید. اگر اهل هنر هستید، ایده های خلاقانه بسیار خوبی دارید که می توانید آنها را اجرایی کنید. با دوستان جدیدی که پیدا می کنید در حوزه های جدید و جالب حرف می زنید و این ارتباط دید تازه ای به دنیای شما می بخشد. در مسایل عاشقانه نیز باید همشیه صداقت را پیشه کنید تا حال هر دو شما از این ارتباط خوب باشد.

آذر

ارتباطات خود را گسترده کنید. اگر در ابراز احساسات خود مشکل دارید، امروز می توانید روی بهبود آنها کار کنید و آن را تقویت کنید. با اعتماد به نفس و ایمان به مهارت درونی خود می توانید حال بهتری را تجربه کنید. در مسایل کاری خیلی لازم نیست دقت و تمرکز به خرج دهید. شاید حتی بهتر باشد به خود استراحت بدهید و کارها را به فردی دیگر بسپارید. این را بدانید در مسایل عاشقانه با ندیده گرفتن یا سکوت یا تظاهر نمی توانید به جایی برسید. باید واقع بین باشید و اگر مشکلی هست با شریک عاطفی خود در میان بگذارید.

دی

در بیان مسایل احساسی و افکار خود کمی تردید دارید. بیشتر سکوت می کنید تا اینکه بخواهید راجع به مسایل درونی خود حرف بزنید. اما این درست نیست. بهتر است حرف بزنید و با اطرافیان ارتباط برقرار کنید. با شروع حرف زدن متوجه می شوید این کار بسیار آسان است و نیازی به این همه خودخوری نیست. در مسایل کاری اما بسیار موفق خواهید بود. در همه جلسات می توانید بدرخشید و مهارت های خود را نمایش دهید و ایده های ارزشمندی ارائه کنید. در این حوزه در مرکز توجه هستید، از این فرصت بهره بگیرید. در مسایل عاشقانه نیز شاید با فرد جدیدی آشنا شوید که به نظرتان شخصیت جالبی دارد.

بهمن

امروز بهترین فرصت برای ارتباط برقرار کردن با دیگران است. در جمع های دوستانه یا خانوادگی شرکت کنید و بیشتر زمان خود را به مکالمه و معاشرت با بقیه سپری کنید. بهتر است عقل و دل را یکی کنید و خود را از روزمره گی خارج کنید. جلسات کاری را عقب بیندازید و بیشتر زمان را برای خانواده خود بگذارید. بهتر است بیشتر ایده پرازی و برنامه ریزی کنید تا اینکه کار اجرایی کنید. در مسایل عاطفی نیز زمان بیشتری را به عشق خود اختصاص دهید.

اسفند

حرف های دل خود را به زبان بیاورید. از ارتباطات خود برای بهبود کارهای خود بهره بگیرید. شما انرژی بسیاری دارید و می توانید احساسات و افکار خود را خیلی راحت و بی مشکل برای اطرافیان مطرح کنید. شاید بهتر باشد استرس های کار را کنار بگذارید و بیشتر به ارتباطات خود رسیدگی کنید. در مسایل عاطفی می توانید فرد موردعلاقه تان را به سوی خود جذب کنید.  برای هم فرصت بگذارید و حرف بزنید و شاد باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن