چه خبر؟

اضظار نظر احمدی نژاد در مورد رد صلاحیت مشایی

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا «محمود احمدی نژاد» روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران درباره مساله انتخابات و عدم احراز صلاحیت ‘اسفندیار رحیم مشایی’ با تاکید بر این که با وجود رهبری مشکلی پیش نخواهد آمد، افزود: از طریق ایشان تا لحظه آخر کار را تعقیب می کنم.
احمدی نژاد ادامه داد: از دوستان و عزیزانی که به بنده و آقای مهندس مشایی علاقه مند هستند می خواهم صبور باشند، حوصله کنند و انشاالله با وجود مقام معظم رهبری این مشکل حل می شود.
وی در ادامه اظهارداشت: مشایی مظلوم واقع شد، من وی را فردی صالح و مفید برای کشور می دانم و بر این اساس وی را معرفی کردم.
رییس جمهوری خاطرنشان کرد: من با شناخت این کار (حمایت از مشایی) را انجام دادم اما وی مظلوم واقع شد.
احمدی نژاد در پاسخ به سوال ایرنا مبنی بر این که به نظر شما با توجه به لیست نامزدهای تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان برای انتخابات ریاست جمهوری آیا حماسه سیاسی محقق خواهد شد یا خیر؟، تنها به یک لبخند بسنده کرد و پاسخی نداد.
وی در ادامه در خصوص سفرهای استانی و خارجی رییس جمهوری گفت: دیروز در کرمان پروژه های مهمی افتتاح شد و امروز هم با حضور آقای رحیمی چند پروژه مهم افتتاح می شود .
رییس قوه مجریه همچنین در پاسخ به سوالی درباره سفرهای خارجی خود به اکوادور و اتیوپی که قرار بود فردا انجام شود نیز گفت: در تنظیم زمان برنامه های این دو سفر تداخل هست.
احمدی نژاد خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد به این دو کشور سفر کنیم باید برنامه های کاری را به صورت نیمه تمام انجام دهیم ولی با بررسی های انجام شده یک سفر انجام می شود و همه برنامه ها را انجام خواهیم داد که نتیجه بهتری نیز دربر داشته باشد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن