چه خبر؟

دلیل اعتماد به نفس بالای محسن رضایی پس از سه دوره انتخابات ریاست جمهوری چیست؟

محسن رضایی در گفت و گو با خبرآنلاین به پرسش هایی که تا کنون در معرض آن قرارنگرفته است پاسخ داد.

وی در پاسخ به اینکه« سوالی که در افکار عمومی مطرح شده این است که دلیل اعتماد به نفس بالای آقای رضایی بعد از شرکت در ۳ دوره از انتخابات چیست؟» گفت: «اعتمادی که من به مردم ایران دارم. یعنی می دانم آنها هرچه که ارتباط بیشتری با حوادث و اطلاعات دقیق تری پیدا کنند تشخیصشان واقعی است و تصمیمی که آنها می گیرند اگر در ارتباطات و انتقال اطلاعات بیشتری باشد به همدیگر بیشتر نزدیک می شویم؛ همانطور که همین اتفاق افتاده است.»
این نامزد ریاست جمهوری یازدهم «زندگی» را شعار محوری اش عنوان کرد و گفت: موضوع زندگی مردم برای من مهم است. وضعیت زندگی مردم در ابعاد اخلاقی، معیشت، سلامت و تفریح و نشاط خوب نیست. در حقیقت مجموعه زندگی در ایران شرایط خوبی را طی نمی کند و من مهم ترین هدف را گذاشتم که با بهبود زندگی مردم چه در مسئله اشتغال و رفع گرانی ها و چه در بعد اخلاق و مسائل فرهنگی و مسائل تفریح و شادابی می خواهم در این قسمت سرمایه گذاری کنم.
وی تاکید کرد: «سلام بر زندگی» طعنه بر سه دولت گذشته دارد که توجهی جدی به زندگی مردم نداشته اند و همیشه در طول این سه دولت تصادفات ایران بالاترین مرگ و میر را داشته است. در هر سه دولت ما بیکاری و گرانی را داشته ایم و معیشت مردم خوب نبوده است. بیکاری در سال ۷۳ و ۷۴ به ۵۰ درصد رسید و زمان آقای خاتمی بهتر شد و دوباره زمان احمدی نژاد اوج گرفت.
مشروح گفت و گوی محسن رضایی با خبرآنلاین به زودی منتشر می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن