چه خبر؟

۳ میلیون تومان جریمه به خاطر انتقاد رحمتی از کروش


کمیته های انضباطی و استیناف آخرین احکام پرونده ها و شکایاتشان را اعلام کرد.
پس از مصاحبه و انتقادهای مهدی رحمتی دروازه بان تیم استقلال در گفت و گو با یک خبرگزاری درباره سرمربی تیم ملی ایران، کمیته انضباطی پس از تشکیل پرونده از رحمتی خواست تا ظرف مدت یک هفته مستنداتش را درباره حرفهایی که در مصاحبه فوق بر زبان آورده است به کمیته انضباطی تحویل دهد که هیچ اقدامی از سوی ایشان صورت نگرفت. به همین دلیل کمیته انضباطی به جهت ابراز نظر خارج از حدود صلاحیت خود نسبت به سرمربی تیم ملی و انتشار آن از طریق رسانه ها و ایجاد تشویش در اذهان اهالی فوتبال، به پرداخت مبلغ ۳ میلیون تومان، جریمه نقدی محکوم می کند و متذکر می شود که تکرار رویه مذکور در آینده موجب صدور حکم مبنی بر محکومیت از همراهی تیمی که وی در آن بازی می کند، خواهد بود. رای صادره قطعی است.
همچنین کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، درباره اعتراض محمدرویانیان، مدیرعامل پرسپولیس به حکم پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال به فدراسیون حکمش را صادر کرد. کمیته استیناف ضمن رد تقاضای استیناف رویانیان، رای صادره را مبنی بر پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی به جهت توهین به حسین عسگری، رئیس دپارتمان داوری، قطعی دانست.
همچنین محمد رویانیان نسبت به حکم محرومیت سه جلسه ای محسن بنگر از همراهی با پرسپولیس و پرداخت سه میلیون تومان به کمیته انضباطی، تقاضای استیناف و تجدید نظر خواهی کرده که کمیته استیناف ضمن رد تقاضای تجدیدنظر خواهی مدیرعامل پرسپولیس، اعلام می کند که رای صادره درباره محسن بنگر قطعی است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن