سایت سرگرمی پت و مت|اخبار داغ حوادث

علیرضا سجادپور معاون سابق سازمان سینمایی دستگیر شد!

soheil
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
صفر نظر
 • علیرضا سجادپور که ۲ سال پیش هم شایعه بازداشتش منتشر و حتی در زندان اوین مشاهده شده بود،  ظاهراً این‌بار به دلایلی که ارتباطی با فعالیت او در اداره نظارت و ارزشیابی و معاونت آثار سینمایی ندارد، بازداشت شده است.

  ۲ سال پیش که خبر بازداشت سجادپور منتشر شد او چند روز بعد دستگیری خود را تکذیب کرد.دیروز اما مشاور حقوقی سازمان سینمایی دستگیری سجادپور را تأیید کرد.

  بهزاد ابتهاج گفت: علیرضا سجادپور در دوران مسئولیت خود به عنوان پاک‌ترین مدیرفعالیت می‌کرد و شایعات اخیر درباره بازداشت وی ربطی به سازمان سینمایی ندارد.

  مشاور حقوقی سازمان سینمایی در گفت‌وگویی درباره انتشار شایعاتی درباره بازداشت سیدعلیرضا سجادپور مدیرکل سابق نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی متذکر شد: سجادپور در دوران مسئولیت خود به عنوان پاک ترین مدیرفعالیت می‌کرد و اگر خبری در این زمینه منتشر شده ربطی به فعالیت ایشان در سازمان سینمایی نداشته و احتمالا مسئله شخصی بوده است. ابتهاج به ایلنا گفت: امروز برای وی یک مشکل شخصی به وجود آمده و براساس آن بازپرس وی را احضار و بازداشت کرده است و براساس قانون، بازپرس حق دارد تا پایان تحقیقات وی را نگه دارد.

  پیش از این اخباری درباره دستگیری یگی از مدیران فرهنگی دولت منتشر شده بود.

  برچسب ها :