چه خبر؟

دعوت به روابط نامشروع برای کارت شارژ!

رییس پلیس فتای استان کرمانشاه از دستگیری عامل انتشار تصاویر و محتوای غیراخلاقی در اینترنت خبر داد.

سرهنگ زحمتکش در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مقابله با جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تیم رصد پلیس فتا صفحه‌ای را در یکی از شبکه‌های اجتماعی شناسایی کرد که گرداننده آن با شگردهای خاص تحت عنوان روابط نامشروع اقدام به انتشار فساد و در نهایت کلاهبرداری در فضای مجازی می‌کرد.

رییس پلیس فتای استان کرمانشاه با بیان اینکه با شناسایی این صفحه، اقدامات پلیس برای دستگیری عامل اصلی آن در دستور کار ماموران قرار گرفت، افزود: آدرس گرداننده این صفحه که با ترویج فرهنگ ابتذال و بهره جستن از فضای مجازی، اخلاق و عفت عمومی جامعه را هدف قرار داده بود، شناسایی و پس از اخذ مجوزهای قضایی متهم در کرمانشاه دستگیر شد.

وی گفت: متهم پس از دستگیری به جرم خود اعتراف و اظهار داشت با شگردی خاص خود را دختر جوانی معرفی و از دیگران اخاذی و کلاهبرداری می کردم.

به گفته زحمتکش، متهم با گمراه کردن ذهن مخاطبان سعی در دریافت کارت شارژ تلفن از بازدیدکنندگان سایت به‌منظور برقراری ارتباط داشت که دستگیر شد.

رییس پلیس فتای کرمانشاه هشدار داد که والدین نظارت بیشتری نسبت به فعالیت فرزندان خود در اینترنت داشته باشند تا آنان گرفتار سایت‌های آلوده نشوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن