سرگرم شو

ازدواج دخبر ۱۹ ساله با مرد ۶۳ ساله در شهریار

ازدواج زن ۱۹ ساله با یک مرد ایرانی ۶۳ ساله مقیم فرانسه جنجال به پا کرد و با شکایت خانواده عروس، هر دو نفر روانه دادسرای شهریار شدند.

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش یک پرونده آدم ربایی در دستورکار، کارآگاهان اداره پلیس آگاهی شهرستان شهریار قرار گرفت.

ماموران در تحقیق از خانواده شاکی متوجه شدند، دختر ۱۹ ساله‌شان که پیش از این یک ازدواج ناموفق داشته است، تصمیم به ازدواج با یک مرد ۶۳ ساله ایرانی مقیم فرانسه گرفته است و به دنبال مخالفت اعضای خانواده، مرد خواستگار دخترشان را ربوده است.

در ادامه تحقیقات از خانواده شاکی معلوم شد مرد خواستگار، خواهری دارد که در شهریار زندگی می‌کند و این احتمال وجود دارد که دختر ربوده شده در خانه خواهر این مرد باشد.

با اطلاعات بدست آمده از خانواده شاکی، ماموران خانه خواهر متهم فراری را شناسایی کردند و با هماهنگی قضایی به آنجا رفته و خواستگار ۶۳ ساله را همراه زن جوان در این محل یافتند و هر دو نفر به پلیس آگاهی منتقل و بازجویی شدند.

ابتدا زن نوزده ساله به پلیس گفت: پدر واقعی‌ام وقتی کوچک بودم، از مادرم جدا شد و به فرانسه رفت. مادرم نیز پس از مدتی ازدواج کرد و من و خواهرم پا به خانه ناپدری گذاشتیم. از همان موقع نمی‌توانستم او را به جای پدرم قبول کنم.

چند سال پیش خواهرم نزد پدرمان رفت اما شرایط من برای رفتن مهیا نشد واختلاف‌های من با مادر و ناپدری‌ام شروع شد. مادرم با رفتن من از ایران مخالفت می‌کرد. چند سال پیش ازدواج کردم اما مدتی بعد به دلیل بدرفتاری‌های شوهرم از وی جدا شدم و دوباره به خانه مادر و ناپدری بازگشتم.

زن جوان به نحوه آشنایی‌اش با مرد شصت‌وسه ساله اشاره کرد و گفت: این مرد که از همسرش جداشده و با فرزندانش زندگی می‌کرد، در فرانسه با پدرم آشنا شده و با فهمیدن این‌که من هم یک ازدواج ناموفق داشته‌ام، تصمیم به ازدواج با من گرفته بود.

از این ازدواج راضی هستیم

بنابراین، چندی پیش به ملاقات من و خانواده‌ام در ایران آمد. در پی این رفت و آمدها به هم علاقه‌مند شده و تصمیم به ازدواج با هم گرفتیم اما مادرم با این وصلت مخالف بود. سرانجام بی آن‌که به خانواده‌ام حرفی بزنم مدارک و وسایلم را برداشتم و به شهریار خانه خواهر مرد خواستگار آمدم.

وی اضافه کرد: چند روز بعد من و مرد مورد علاقه‌ام همراه چند نفر از اقوام آنها به یک دفترخانه در تهران رفتیم و به طور قانونی و با میل خودم، با مهریه چهار عدد سکه بهار آزادی به عقد وی درآمدم.

در پی اظهارات زن جوان، داماد ۶۳ ساله نیز به پلیس گفت: قصد جدایی از همسرش را ندارد و می‌داند در کنار هم خوشبخت می‌شوند و آدم‌ربایی در کار نبوده است.

این زوج برای ادامه تحقیقات روز پنجشنبه ۲۷ مهر امسال به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار در غرب استان تهران منتقل شدند و گفته‌های پیشین خود را تکرار کردند و خواستند تا خانواده عروس به این وصلت رضایت دهند تا آنها به زندگی مشترکشان با خیال راحت ادامه دهند. تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن