چه خبر؟

نیکی کریمی در دبی چه می کند؟+ عکس

 

تماشا: «نیکی کریمی»، بازیگر و کارگردان سینما، اوایل سال آینده میلادی فیلمی با موضوع ایرانی های مقیم دبی خواهد ساخت. به گزارش ایسنا نیکی کریمی که به عنوان داور در جشنواره فیلم ابوظبی حضور دارد، اعلام کرد: «از ماه مارس ۲۰۱۳ فیلمی درباره شهروندان ایرانی که در دبی زندگی می کنند را مقابل دوربین خواهم برد.» او در ادامه گفت: «این فیلم درباره مهاجران ایرانی است که در اینجا زندگی می کنند. تمام مجوزهای لازم را در این رابطه گرفته ام و از ماه مارس این فیلم مقابل دوربین خواهد رفت.»

 
به گزارش گلف نیوز، نیکی کریمی که داور بخش رقابتی داستانی بلند در جشنواره ابوظبی است، در فیلم جدید خود بازی نخواهد کرد اما به عنوان کارگردان و تهیه کننده و همچنین نویسنده فیلمنامه نقش خواهد داشت.

او افزود: «خیلی از مردم می گویند دبی شهر ساختگی و جعلی است اما من شاعران اماراتی برجسته ای را در جشنواره دبی دیده ام. من دوستان ایرانی خیلی زیادی دارم که این فیلم داستان آنها را روایت خواهد کرد. ما هم اکنون در مرحله پیش تولید این فیلم هستیم.»

نیکی کریمی در ادامه گفت: «من داور جشنواره های متعددی چون لوکارنو، کن و برلین بوده ام اما در اینجا من عاشق کشف استعدادهای سینمایی منطقه هستم.»

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن