چه خبر؟

مرگ مرد جوان پس از پیروزی در مسابقه خوردن سوسک زنده!

یک مرد آمریکایی که در مسابقه خوردن سوسک و کرم در کمترین زمان پیروز شده بود، ساعتی بعد درگذشت.

به گزارش جام جم آنلاین، ادوارد آرچبالد ۳۲ ساله در مسابقه‌ای که توسط یک فروشگاه خزندگان و حشرات ترتیب داده شده بود، شرکت کرد.

کلانتر شهر برووارد در ایالت فلوریدا اعلام کرد که ادوارد آرچبالد ده‌ها سوسک بزرگ و کرم را زنده زنده در مدت چهار دقیقه بلعید و در این مسابقه که جایزه‌اش یک مار پیتون بود، پیروز شد.

پس از پایان مسابقه وی دچار تهوع شدید شد و به بیمارستان انتقال یافت؛ کلانتر برووارد افزود که اندکی پس از انتقال مرد به بیمارستان پزشکان مرگ او را اعلام کردند.

در این مسابقه که توسط ویواریوم بن سیگل رپتایلز برگزار شده بود، چند مار پیتون به عنوان جایزه برای افرادی که در مدت چهار دقیقه بیشترین تعداد و بزرگترین سوسک‌ها و کرم‌ها را بخورند، تعیین شده بود.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک شاه پیتون ماده به رنگ عاج به عنوان جایزه نخست در نظر گرفته شده بود.

ویواریوم بن سیگل رپتایلز اعلام کرده بود: اگر می‌خواهید مالک یک شاه پیتون ماده به رنگ عاج شوید تا می‌توانید در مدت چهار دقیقه بیشترین تعداد سوسک ، کرم و حشره را بخورید به همین سادگی؛ اما اگر در جریان مسابقه دچار تهوع  شوید به طور خودکار از دور رقابت خارج خواهید شد.

ادوارد آرچبالد ۳۲ ساله در این مسابقه پیروز شد اما هرگز طعم تملک یک شاه پیتون ماده به رنگ عاج را نخواهد چشید؛ قرار است برای تعیین علت دقیق مرگ این مرد ۳۲ ساله جسدش کالبدشکافی شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن