سرگرم شو

فال فردا جمعه نهم دی ماه سال ۹۰

فروردین
افرادی غیر منتظره به دیدن شما می آیند. شاید همسایگان تان باشند. البته این مهمان هر کسی باشد شما با روحیه شادی از آن ها استقبال می کنید. همسرتان هم تمام مدت به شما کمک می کند.

اردیبهشت
لازم نیست زیاد محتاط باشید اما در هر صورت مراقب رانندگی خود باشید تا در پایان به تاسف و ناراحتی ختم نشود.

خرداد
می دانید که فردا جشن سال نو است و امروز باید آسان بگیرید. پرخوری می کنید و به طور کلی خودتان را به دیگران نشان می دهید. البته واقعاً هم عالی هستید!
تیر
قبل از این که استراحت کنید کارهای زیادی دارید.اما باز هم سال جدید جالب و دیدنی است.

مرداد
فکر به دست آوردن چیزی به صورت اکازیون و با قیمت حراج کریسمس، بسیار فریبنده به نظر می رسد و زمان زیادی سپری نشده که شما از فروشگاه های مورد علاقه تان دیدن کرده اید. حالا، نیازی به گفتن نیست پولتان را به راحتی خرج نکنید. مگر این که از شدت خوشحالی صورتتان گل انداخته باشد. حتی اگر تنها به دیدن ویترین مغازه ها بروید هم، ساعاتی لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

شهریور
اگر چند روز اخیر در خانه بوده اید،امروز دوست دارید بروید بیرون.شاید بیش از حد خرج کنید اما از لحظات لذت می برید.

مهر
تاکنون که ماه دسامبر کاملاً متفاوتی را پشت سر گذاشته اید،اما باور کنید یا نکنید،امروز یکی از لذت بخش ترین روزهای این ماه است.افراد نازنینی همانند زنبور عسل می گردد.جذب شما می شوند،که باعث می شود اعتماد به نفس عالی و پایان ناپذیر در شما ایجاد شود.تنها مشکل این است که ممکن است شما بیش از حد بخورید و بنوشید و فردا صبح احساس کسالت کنید.گرچه تا فردا زمان زیادی باقی مانده و اکنون مهم است که شما می خواهید به نهایت از آن لذت ببرید.

آبان
از ارتباط با افرادی که دوست شان دارید لذت می برید.در مورد چیزهایی بی اهمیت صحبت می کنید و شاید دیگران را خسته کنید اما اگر اصرار کنید آن ها نیز به ناچار گوش می کنند.

آذر
حس اعتماد به نفس تان خیلی زیاد است پس خجالتی نباشید. برنامه های سفر و بهتر کردن زندگی تان در شما رشد می کند و شما دقیقاً آدم های مثبت را در اطراف خود دارید که راجع به این ایده ها با آنها صحبت کنید. طبق معمول دارید راجع به آینده، دورنگری می کنید و این دست بالا به شما می دهد در مقابل کسانی که دورتر از بینی خود را نمی توانند ببینند.

دی
برای فردا شب برنامه ریزی می کنید.شاید نخواهید زیاد از خانه دور شوید بنابراین بهترین چیز یک جشن محلی است. در حقیقت، بهتر است چند نفر از دوستان را دعوت کنید و از منزل بیرون نروید. این طور نیست؟

بهمن
ستارگان شما را تشویق می کنند تا دیدتان را وسیع کنید و کاری را انجام دهید که قبلاً  آن را امتحان نکرده اید. اما بهمنی عزیز نباید  این موضوع برایتان مشکل ایجاد کند چون شما دوست دارید کار جدیدی انجام دهید. هر کاری که تصمیم بگیرید انجام دهید . در نتیجه زندگی تان توسعه و پیشرفت خواهد کرد.
اسفند
خوب شما دارید مانع می شوید . اما نسبت به سوراخ سر شب امشب آگاه باشید. به هر حال امروز شگفت انگیزی است . تعدادی از مردم سعی دارند با شما تماس بگیرند ممکن است خانواده تان در صف توجه شما انتظار ایستاده باشند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن