سرگرم شو

فال پنجشنبه اول دی ماه سال ۹۰

فروردین
برای کارهای قانونی و روابط خارجی اکنون زمان خوبی است. هم چنی در زمینه کارهای خلاقانه موفق هستید.

اردیبهشت
خورشید به برج جدی می رود. اگر دوست متولد دی ماه دارید و به کمک نیاز دارید می توانید پیش او بروید. اما حتماً سعی کنید در آینده محبت آنها را جبران کنید.

خرداد
ستارگان به شما قدرت وتوانایی موفقیت می دهند. در واقع لحظات خوبی را در پیش دارید. مخصوصاً‌ اگر با خارجی ها در ارتباط هستید یا به سفر می روید. کارهای قانونی نیز به خوبی پیش می روند و ممکن است دوستان قدیمی را ملاقات کنید.

تیر
امروز خورشید به برج جدی می رود.اگر با همسرتان بحث کردید،ناراحت نباشید.به فکر مهمانی کریسمس باشید که افراد زیادی را می بینید.

مرداد
امروز خورشید وارد علامت خاکی بز شده و مربوط به بخشی از چارت شماست که در رابطه با کار سخت و سرویس دادن به دیگران است. این بخشی از زندگی شماست که در حال حاضر متوجه آن هستید. گرچه که می خواهید در طی ادامه ماه آنرا با شادی در آمیزید. هم چنین زمانی عالی برای توجه به سلامتی می باشد، سعی کنید آن را از دست ندهید.

شهریور
سرحال و شاد هستید.لباس های مهمانی را از کمد در آورید.اگر اخیراً با دوستان دور هم جمع نشده اید، یک قرار با آنها بگذارید.

مهر
ممکن است مقداری پول به شخصی قرض دهید و یا آنها به شما قرض دهند ولی امروز روز مناسبی برای حساب و کتاب نیست.هرج و مرج زیادی وجود دارد و ممکن است شخصی در حساب  و کتاب هایش دچار اشتباه شود و یا حتی کاملاً گیج و سردرگم شود.متوجه همسر خود باشید که دلش از جایی دیگر پر است وهمه تقصیرها را به گردن شما می اندازد باید سعی کنید که در زمانی مساعد ذهنیات او را تغییر دهید ولی اکنون زمان مناسبی برای این کار نیست.

آبان
خورشید وارد قسمت مسافرت های کوتاه،ذهن و همسایگان چارت شما می شود.اگر به تعطیلات می روید مخصوصاً با خانواده حتماً به شما خوش می گذرد.اگر به مسافرت هم نمی روید،رفت و آمدهای زیادی در پیش دارید.

آذر
زمانی را که با یک دوست می گذرانید این احساس را به شما می دهد که چقدر این زمان ها برایتان ارزش دارند. اگر در یک پارتی یا مکان اجتماعی هستید از حرف زدن با آدم ها لذت خواهید برد. این کمک می کند که شما تشخیص دهید که چقدر توانایی دارید اگر خود را از قید وبند آزاد کنید. دلیلی نیست که خجالتی باشید چون روز خوبی است.

دی
خورشید وارد برج عقرب می شود و شما احساس می کنید ۱۰ سال جوان تر شده اید. هنوز افکار مختلفی در ذهنتان وجود دارد اما باید آن ها را کنار بگذارید و چند هفته به کارهایی که می توانید به نحو احسن انجام دهید رسیدگی کنید. البته این کار یعنی این که ببینید به افرادی که دوستشان دارید خوش می گذرد.

بهمن
تصویر سیاره ای امروز شما را به عالم خودتان می برد.بنابراین اگر با مطلبی برخورد کردید که در شرایط عادی چنین تاثیری در شما نمی داشت این موضوع را به خاطر آورید.در رابطه با مسائل خانوادگی بسیار حساس هستید.همچنین شاید خاطره ای قدیمی را به یاد آورید که زمانی از سال را به خاطرتان بیاورد.همیشه نمی توانید فقط به آینده فکر کنید و برای آن برنامه ریزی کنید حتی شما هم بهمنی عزیز می توانید گاهگاهی احساساتی شوید.

اسفند
شما مصمم به آمادگی کاری هستید. اما وسوسه نشوید که مقررات را نادیده بگیرید. تعداد زیادی ساک جابجا کنید. در ترافیک سبک لای ماشینها بپرید. شما و معشوقتان خیلی متاسف خواهید بود که در طی جشن بی تحرک هستید بنابراین احتیاط کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن